Már 5. napja folynak a küzdelmek Vancouverben, jó pár meglepetéssel és papírforma eredménnyel. A bobosok és szkeletonosok még nem jutottak jéghez, rajtuk kívül a többi sportágban azonban körvonalazódni látszanak az erőviszonyok, mely országoknak, sportolóknak sikerült jobban vagy kevésbé a formaidőzítés. A 86 versenyszám vonatkozásában vannak akik csak 1 számban méretnek meg és vannak, akiknek többen is megadatik a bizonyítás lehetősége, az olimpiai bajnoki cím, érem lehetősége.

Ennek függvényében játékra hívunk minden kedves olvasót és kérjük, írjátok meg kit vártok a legeredményesebb versenyzőnek a 2010. évi téli olimpián!

Segítségül összegyűjtöttük a korábbi téli olimpiák legeredményesebb versenyzőit, 10 olimpia legjobbja hosszúpályás gyorskoris volt, 8x északi síelő, 4x alpesi síelő, míg biatlonos, rövidpályás gyorskorcsolyázó és síugró 1x-1x lett végzett az élen (5 alkalommal 2-2 versenyző holtversenyben) az éremgyűjtésben.